Plan edukacije po osnovnim školama

OSNOVNA ŠKOLA ADRESA MJESEC ODRŽAVANJA RADIONICA 2015.
1. SELNICA JELAČIĆEV TRG 2 40314 SELNICA SIJEČANJ
2. PŠ ZEBANEC
3. SV. MARTIN NA MURI TRG SV. MARTINA 4, 40313 SV. MARTIN NA MURI SIJEČANJ
4. STRAHONINEC ČAKOVEČKA 55, STRAHONINEC SIJEČANJ
5. VRATIŠINEC ŠKOLSKA ULICA 4 VELJAČA
6. OREHOVICA ŠKOLSKA ULICA 2, 40322 OREHOVICA VELJAČA
7. PŠ PODBREST VELJAČA
8. PODTUREN  ČAKOVEČKA 5, 40317 PODTUREN OŽUJAK
9. PŠ MIKLAVEC OŽUJAK
10. PŠ SIVICA OŽUJAK
11. PŠ NOVAKOVEC OŽUJAK
12. IVANOVEC  BANA JELAČIĆA BB, IVANOVEC TRAVANJ
13. CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE ČAKOVEC  IVANA PL. ZAJCA 26, 4000 ČAKOVEC TRAVANJ
14. MALA SUBOTICA  GLAVNA 55, 40321 MALA SUBOTICA SVIBANJ
15. PS DRŽIMUREC SVIBANJ
16. DOMAŠINEC  MARKA KOVAČA 1, 40318 DEKANOVEC SVIBANJ
17. MURSKO SREDIŠĆE  VLADIMIRA NAZORA 22 SVIBANJ
18. I. OSNOVNA ŠKOLA  KRALJA TOMISLAVA 43, ČAKOVEC LISTOPAD
19. PŠ KRIŠTANOVEC LISTOPAD
20. PŠ NOVO SELO ROK LISTOPAD
21. II. OSNOVNA ŠKOLA  TRG PAPE I. PAVLA II., 1, ČK LISTOPAD
22. III. OSNOVNA ŠKOLA  IVANA PL.  ZAJCA 24., ČAKOVEC LISTOPAD
23. ŠENKOVEC  MARŠALA TITA21, ŠENKOVEC LISTOPAD
24. PŠ ŽIŠKOVEC LISTOPAD
25. PŠ MAČKOVEC LISTOPAD
26. NEDELIŠĆE TRG REPUBLIKE 9, 40305 NEDELIŠĆE STUDENI
27. PŠ PUŠČINE STUDENI
28. PŠ DUNJKOVEC STUDENI
29. MACINEC  GLAVNA 32, 40306 MACINEC STUDENI
30. PŠ GORNJI HRAŠĆAN STUDENI
31. PŠ GORNJI MIHALJEVEC STUDENI
32. KURŠANEC  GLAVNA 15, KURŠANEC STUDENI

Plan izobrazno informativnih aktivnosti za 2015. godinu

RED. BR. JEDINICA LOKALNE SAMOUPRAVE VRIJEME ODRŽAVANJA JAVNE TRIBINE MJESTO ODRŽAVANJA JAVNE TRIBINE
1. Grad Čakovec Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Grada Čakovca
2. Općina Nedelišće Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Nedelišće
3. Općina Šenkovec Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Šenkovec
4. Općina Strahoninec Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Strahoninec
5. Općina Orehovica Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Orehovica
6. Općina Mala Subotica Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Mala Subotica
7. Grad Mursko Središće Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Grada Mursko Središće
8. Općina Sveti Martin na Muri Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Sveti Martin na Muri
9. Općina Selnica Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Selnica
10. Općina Vratišinec Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Vratišinec
11. Općina Podturen Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Podturen
12. Općina Domašinec Jedna tribina koja bi se održala 3-6 mjeseci nakon donošenja Uredbe Vlade o komunalnom otpadu, a odmah po donošenju Odluke o načinu pružanja komunalne usluge po odluci Općine Domašinec